Statystyki

Użytkowników:
2
Artykułów:
123
Odsłon artykułów:
155585

 

 polozenie

 

   filmy

 

 

Mapka dojazdu

 

 

Diecezja-Radomska

 

 

 

logo

 

 

gosc

 

 

plus

 

 

da tlo

 

 

 

karta rodzina plus 1 4

  

 

FB-ikonka

 

  

 

Folder do pobraniaFolder do pobrania

 

 

Napisz do nas

Darczyńcy

Bank Spółdzielczy w Jedlińsku

Nasi partnerzy

 

logo

 

 

 

 

Logo RDLP w Radomiu

 

 

Logo Nadleśnictwo Dobieszyn

 

radwag

 

 

image001

 

 

 

jarmex 

 

 

 

 

logo cp

 

 

 

egaz

 

 

 

logo VOTUM

 

 

 

 

 

pobrany plik

 

 

 

 

radomiak herb

 

 

 m logo rozpn

 

 

 

Herb-powiatu

 

um i g bialobrzegi

 

 

 

 kajaczki

 

konwiwencje

 

 

 

"ZACHARIASZ i ELŻBIETA"

51aa6943609093287cc5a84ee2bfb852 XLZapraszamy serdecznie na Kurs dla małżeństw "ZACHARIASZ i ELŻBIETA" w terminie 29-31.01.2016r
Para wspaniałych małżonków, na której opieramy cały kurs, są to osoby, które będą uczyły nas jak odbudować jedność w życiu małżeńskim, jak odnowić dialog by na nowo chcieć się nie tylko słuchać, ale przede wszystkim rozumieć. Jeśli wasze małżeństwo przeżywa chwile ciszy i oddalenia od siebie - nie czekajcie na śmierć jedności, lecz podejmijcie wspólne odbudowanie więzi i przyjedźcie na kurs.
Zapraszamy na niesamowity czas dla każdego małżeństwa, bez względu na małżeński staż, dla tych na początku drogi, w jej połowie lub z dużym doświadczeniem Emotikon smile Na każdym etapie możecie zrobić dla siebie coś wartościowego, wprowadzić "poprawki", które będą wzmacniać Wasze relacje. Nie było dotychczas małżeństwa, które przeżyło ten kurs i nic dla siebie nie otrzymało.
Dodatkowy atut tego kursu to weekend spędzony we dwoje w pięknym otoczeniu przyrody, w ośrodku EMAUS.

 

Niezbędnych informacji udziela Marcin Piechota pod numerem telefonu 600 380 220 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).

 

Zachęcamy ofiarujcie sobie taki prezent w Nowym Roku. Już teraz rezerwujcie czas, aby nie przegapić tej wyjątkowej propozycji Emotikon smile
Abyście mogli przeżyć ten kurs naprawdę głęboko to warto zatroszczyć się o opiekę nad dziećmi we własnym domu (abyście mogli być w tym czasie „dla siebie”) – w ośrodku rekolekcyjnym nie zapewniamy opieki.

Wejdź, zobacz wydarzenie, dokładnie przeczytaj, zapisz się poprzez formularz znajdujący się w "WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE!!! ZAPISY!!!".


Kliknij na: https://www.facebook.com/events/1736206019934178/ lub na poniższy plakat a przeniesiesz się na stronę kursu.

 

Niezbędnych informacji udziela Marcin Piechota pod numerem telefonu 600 380 220 (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.).